loader image
Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

EPAL EURO PALET

UIC 435–2 standartlarına uygun Tüm Dünya’da geçerli 80×120 ve 100×120 EPAL Euro palet

Ürün Hakkında

80×120 EPAL EURO PALET

80X120 EPAL Euro Palet, 50 yılı aşkın süredir dünyanın en büyük açık palet değişim havuzudur. Dünya çapında dolaşımda 450 milyondan fazla palet bulunmaktadır. Sanayiyi ve lojistiği EPAL Euro paletler olmadan hayal etmek mümkün değildir. Pazarın ihtiyaçlarına titizlikle cevap verilmesi, tüm depo ve taşıma sistemlerinin Avrupa’da bir standarda oturtulmasını sağlamıştır. Sürekli kalite güvencesi ve yüksek malzeme kalitesi kullanıcılar için sorunsuz ve güvenli çalışma sağlar. Çoklu kullanımının çevresel ve ekonomik birçok kazanımı bulunmaktadır. UIC 435–2  normlarına uygun EPAL teknik regülasyonlarına göre üretilen EPAL Euro paletlerin piyasada sürekli talep edilen maddi bir değeri vardır.

Avrupa Palet Birliği (European Pallet Association) , ulusal komiteleri aracılığıyla lisans sahibi olunan EPAL Euro palet açık palet havuzunun başarısının temelini oluşturur.

KULLANIM

80×120 EPAL Euro paletler pahlanmış alt tahtaları ve dört yönlü girişi ile tüm standart taşıyıcılara uyumludur.

Güvenli çalışma yükü: 1.500 kg

Maksimum ek yük: İstifleme için 4.000 kg

KULLANIM

100×120 EPAL Euro paletler pahlanmış alt tahtaları ve dört yönlü girişi ile tüm standart taşıyıcılara uyumludur.

Güvenli çalışma yükü: 1.500 kg

Maksimum ek yük: İstifleme için 4.500 kg

MARKALAMA

TÜM EPAL PALETLER;

KALİTE GARANTİSİ VE SÜREKLİ DENETİM

Kalite, EPAL Euro paletlerin uluslararası tedarik zincirinde güvenilir bir şekilde kullanılmasını sağlayan en önemli kriterdir. Bu kaliteyi temin etmek için EPAL Euro palet dünyada bağımsız bir denetim kuruluşu tarafından düzenli olarak denetimden geçen tek değişim havuzudur. Bu denetimler tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’deki EPAL lisanslı üreticilere de uygulanmakta ve bu kalite güvencede maksimum garantiyi sağlamaktadır.

ÇEVREYLE DOST EKOLOJİK PALET

%100 Çevre Dostu her bir EPAL Euro palet, Dünya karbon salınımının 30 kilogram düşmesine yardımcı olmaktadır.

ISPM-15

Tüm EPAL Euro paletler ISPM-15 standardında ısıl işleme tabi tutulmaktadır. Bu sayede tüm dünyada dolaşımı mümkün kılınmaktadır.

TAMİR LİSANSI

Tüm Geri kazanımın önemini bilen firmamız, EPAL Euro palet tamir lisansıyla, kullanılmış ikinci el paletleri EPAL Euro palet havuzuna tekrar kazandırmaktadır. 

EPAL Euro paletin çoklu kullanımının çevresel ve ekonomik birçok kazanımı bulunmaktadır.